Kompleksowe rozwiazania z zakresu ochrony mienia i ochorny fizycznej

Agencja ochrony Warszawa, Łomianki,
Nowy Dwór Mazowiecki

Biuro Ochrony „Perkun” oferuje kompleksową ochronę fizyczną i ochronę mienia na terenie Warszawy, Łomianek, Nowego Dworu Mazowieckiego, Piaseczna, Józefosława, Milanówka  i okolic. Historia naszej firmy sięga 1991 roku, kiedy to zrodziła się idea powołania do życia agencji ochrony, kierującej się wysokim poziomem etyki zawodowej i profesjonalizmu. .

 Oferujemy kompleksowe zabezpieczenie obiektów w systemie ochrony fizycznej, wspomaganej działaniami własnych załóg interwencyjnych oraz – w sytuacjach tego wymagających – ochronę osobistą. Działamy na terenie Warszawy, Łomianek i Nowego Dworu Mazowieckiego, Piaseczna, Pruszkowa, Milanówka, Józefosława i okolic.Agencja Ochrony Warszawa

Oferta naszej agencji obejmuje ochronę fizyczną, ochronę mienia, systemy alarmowe, monitoring i montaż telewizji przemysłowej. Bez wątpienia najlepszym i najskuteczniejszym sposobem ochrony mienia, życia i zdrowia, tak własnego, rodziny, jak i pracowników, jest połączenie bezpośredniej ochrony fizycznej z elektronicznym systemem powiadamiania o zagrożeniu (napadzie, włamaniu, pożarze, awarii zasilania, itp.). W zależności od zdarzenia system elektroniczny może powiadamiać wskazaną przez Państwa służbę, tak prywatną, jak i publiczną (policję, straż pożarną).

Połączenie wszystkich dostępnych systemów jest niezwykle skuteczne, ale oczywiście wiąże się z relatywnie większymi kosztami. W zależności od Państwa potrzeb, oferujemy  alternatywne rozwiązania.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi ofertami i zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.